Rubriky
Blog ze života

Učím se každý den

Online Marketing se mění každý den. Nerozvíjíte se, neposouváte se v před? Tak to vám za chvíli ujede vlak.
Aktuálně poměr je 60% učení a 40% práce. Denně se učím, sleduji a implementuji novinky, setkávám se s profesionály, chodím na školení, přednáším a pořádám akce.
Díky tomu získávám spoustu znalostí, které pomáhájí mým klientů vydělat.

Čtu každý den twitter , to je prostě základ každého online markeťaka, co to myslí vážně. Velmi dobře to učí jak psát velmi výstižné nadpisy s cílem přesně na komoru. Ano je to 140 znaků, někomu se to může zdát málo, ale popisek webu má maximálně 155 a nadpis jen 55 znaků. (Nově 240 znaků 😉 )

Kromě sociálních sítí jsem si oblíbil Podcasty a RSS . Aktuálně  odebírám cca 188 RSS feedů. Nejraději je čtu v tabletu přes program OldReader(Android).  Velmi jsem si to oblíbil zvláště při cestování, kdy se mi všech články stáhnou do tabletu a já jen čtu co mě baví i když nemám připojení na internet. Článek o konzumaci Youtube, Slideshare a Twitteru pomocí RSS.

Na sociálních sítích jsem aktivní. Snažím se mít čistý profil bez vystředností zaměřený na to co dělám, mám to spíše pracovní. Facebook mi umožňuje docela dost pomáhát v rámci Facebookových skupin jako je Webová analytika, Google Tag Manager Community, SEOloger: Veřejná diskuse o SEO či PPC nás baví!
Pomoc ostatním mě opravdu hodně naučila, čím více problémů vyřešíš, tím více znáš 😉 .

Pokud budu zájem v budoucnu bych rozjel serii o učení.

.