Jak to dělám?

Postupy

  1. Při prvním setkání se důkladně seznámíme. Je velmi důležité, abych poznal Vaše i jeho business co nejlépe. To může proběhnout jak osobně tak třeba po skype hovoru. Společně co nejlépe zjistime Vaše potřeby a domluvíme se na jejich co nejefektivnějším řešení. Raději řeším samotné problémy než jen příznaky. První hodinové setkání / konzultace je zdarma.
  2. Domluvíme se na ceně a dalších nezbytných formalitách.
  3. Pak začne samotná práce. Na začátku bude větší nával práce a postupně se dostaneme do stavu, kdy budeme již aktualizovat a vylepšovat váš web. V případě dlouhodobější spolupráce je vhodné třeba se jedenkrát za 14 dní setkat a prodiskutovat aktuální dění a vývoj prací.

Mám rád projektové řízení:

  • Chci mít definované cíle své práce. Tyto cíle chci mít dle možností i měřitelné. Rád měřím, protože co alespoň trochu nelze změřit nemá ani výsledek.
  • Chci mít definován úspěch činnosti.
  • Pro menší projekty většinou používám pro projektové řízení Trello, pro střední Asanu, pro velké projekty se přizpůsobím používanému.
  • Zkušenosti mám i s Basecampem, Podio, Microsoft Project, Redmine.
  • Používám MindMapy a mám je velmi rád, protože mi umožňují velmi dobře myslet. Od brainstormu, přes strategie až po denní TODO.

Učím se každý den…

Online Marketing se mění každý den. Nerozvíjíte se, neposouváte se v před? Tak to vám za chvíli ujede vlak.
Denně se učím, sleduji a implementuji novinky, setkávám se s profesionály, chodím na školení, přednáším a pořádám akce.
Díky tomu získávám spoustu znalostí, které Vám pak pomáhají vydělávat.

Čtu každý den twitter , to je prostě základ každého online markeťaka co to myslí vážně. Velmi dobře to učí jak psát velmi výstižné nadpisy s cílem přesně na komoru. Ano je to 140 znaků, někomu se to může zdát málo, ale popisek webu má maximálně 155 a nadpis jen 55 znaků.

Nejvíce jsem si oblíbil RSS . Aktuálně  odebírám cca 188 RSS feedů. Nejraději je čtu v tabletu přes program OldReader(Androdi).  Velmi jsem si to oblíbil zvláště při cestování, kdy se mi všech články stáhnou do tabletu a já jen čtu co mě baví i když nemám připojení na internet. Článek o konzumaci Youtube, Slideshare a Twitteru pomocí RSS.

Dalším kanálem jsou i ostatním sociální sítě, na Facebooku jsou většinou profláknuté věci z Twitteru, ale bonusem jsou diskuze. Na Linkedinu je to ještě slabší…

Rád si hraji s novinkami, rád rozvíjím i další své nápady,  většinou skončí u klientů a neprezentuji je dál, nechávám jim exkluzivitu.

Máte zájem o moje služby? Stačí mi napsat…

indicates required field