Jak to dělám?

Postupy

  1. Při prvním setkání se důkladně seznámíme. Je velmi důležité, abych poznal Vaše i jeho business co nejlépe. To může proběhnout jak osobně tak třeba po skype hovoru. Společně co nejlépe zjistime Vaše potřeby a domluvíme se na jejich co nejefektivnějším řešení. Raději řeším samotné problémy než jen příznaky. První hodinové setkání / konzultace je zdarma.
  2. Domluvíme se na ceně a dalších nezbytných formalitách.
  3. Pak začne samotná práce. Na začátku bude větší nával práce a postupně se dostaneme do stavu, kdy budeme již aktualizovat a vylepšovat váš web. V případě dlouhodobější spolupráce je vhodné třeba se jedenkrát za 14 dní setkat a prodiskutovat aktuální dění a vývoj prací.

Mám rád projektové řízení:

  • Chci mít definované cíle své práce. Tyto cíle chci mít dle možností i měřitelné. Rád měřím, protože co alespoň trochu nelze změřit nemá ani výsledek.
  • Chci mít definován úspěch činnosti.
  • Pro menší projekty většinou používám pro projektové řízení Trello, pro střední Asanu, pro velké projekty se přizpůsobím používanému.
  • Zkušenosti mám i s Basecampem, Podio, Microsoft Project, Redmine.
  • Používám MindMapy a mám je velmi rád, protože mi umožňují velmi dobře myslet. Od brainstormu, přes strategie až po denní TODO.
.